Prodejna 2018-06-11T14:08:43+00:00

NAŠE PRODEJNA

Cyklo Zvonek najdete v blízkosti centra Uherského Hradiště, v městské části bývalých kasáren. Pokud k nám hodláte přijet vozem, nemusíte mít strach. Zaparkujete téměř vždy a to zcela zdarma. Pokud přijdete pěšky, můžete odjet rovnou na novém kole. 

 

Našim zákazníkům nabízíme kompletní služby v oblasti cyklistiky. Nejen že u nás můžete koupit nové kolo, prodáváme také kompletní vybavení počínaje přilbami, dresy, náhradními díly, doplňky a povinnou výbavou.

Pokud máte s Vaším kolem problém, my jej vyřešíme. Provádíme kompletní záruční i pozáruční servis kol. Není nic jednoduššího než přijít k nám a zeptat se. Rádi si o cyklistice povídáme. Jsme tu vždy pro vás!

Prodejnu jsme otevřeli 23. března 2015 a najdete ji 200 metrů od hlavní křižovatky v Uherském Hradišti směrem na Zlín. Parkovat můžete přímo před prodejnou zcela ZDARMA!

CYKLO ZVONEK

Zelené náměstí 1290, Uherské Hradiště

Prodej kol

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/web/virtuals/112577/virtual/www/domains/cyklozvonek.cz/wp-content/plugins/popliup/public/class-popliup-public.php on line 299